Stretáva sa s niekým , hoci je ženatý. Keď si však prečítaš jeho priznanie, pochopíš prečo!

 v kategórií Zaujímavosti

Jarrid Wilson je známy bloger. Pred nejakým časom sa rozhodol zverejniť na svojom blogu priznanie, ktoré stojí za to si prečítať a zdieľať.

Musím sa k niečomu priznať. Schádzam sa niekým, a to aj keď som ženatý.

Je to úžasné dievča. Je pekná, múdra, pôvabná, silná a je hlboko veriaca. Rád ju beriem na večeru, do kina, na predstavenia a vždy jej hovorím , ako jej to pristane. Nespomínam si, kedy som sa na ňu naposledy hneval dlhšie ako 5 minút, a jej úsmev mi vždy, nezávisle od okolností, zlepší náladu.

Niekedy ma neohlásená navštevuje v práci alebo pripravuje skvelý obed a niekedy ma dokonca prekvapí vlastnoručne upečeným múčnikom. Nemôžem uveriť, aké mám šťastie, že sa môžem s niekým stretávať, hoci som ženatý. Odporúčam všetkým to vyskúšať, pretože to naozaj môže skvalitniť život.

Aha, neviem, či som sa zmienil, že žena, s ktorou sa stretávam, je moja manželka? Čo ste čakali?

-to, že máte manželku, neznamená, že Vaše randenie musí skončiť.

Chcem stále chodiť na stretnutia so svojou ženou, a to aj po svadbe. Rovnako tak i ona by s tým nemala prestať, hoci sme si obaja už povedali „áno“. Veľakrát som videl vzťahy, ktoré sa prestávali rozvíjať len preto, že dotyční sa prestali o svoj vzťah starať.

Chodenie na rande to je obdobie, kedy sa o tom druhom veľa naučíme. Prečo by sme to nemali robiť? To musíte robiť. Ta zvláštna nervozita, ktorú človek cíti na prvej schôdzke, by nemala opomenúť len preto, že už nejaké roky prešli.  Keď sa ráno zobudíš, mal by si sa pozrieť na svojho partnera tak, akoby to bolo po prvej spoločnej noci. Uvidíš ten veľký posun k lepšiemu.


Source

U všetkých vzťahoch  je záujem o druhú stranu kľúčom. Nikto nechce byť s niekým, komu na ňom celým srdcom nezáleží.

Vrelo odporúčam brať manželku na rande,(nie tú moju)  uháňať ju celým srdcom a uvedomiť si, že randenie by nemalo skončiť len preto, že ste si povedali „áno“. „

Pozrite si tiež články, ktoré by Vás mohli zaujímať:

UMRIEM? – JEDINÁ OTÁZKA 6 ROČNÉHO CHLAPCA, Z KTOREJ MOŽNO ĽAHKO ZOŠALIEŤ, ZMENÍ VÁM VŠAK POHĽAD NA ŽIVOT …

TOTO DIEVČA SI ROBILO JEDNU FOTKU DENNE, KEĎ SOM VIDELA POSLEDNÚ, MALA SOM CHUŤ PLAKAŤ..

VĎAKA TÝMTO VÝBORNÝM OBRÁZKOM KAŽDÝ POCHOPÍ, AKÉ TO MAJÚ MATKY ŤAŽKÉ

Zdroj
loading...
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search