Už nikdy viac kožné bradavice na pokožke, vďaka domácemu receptu za pár centov

 v kategórií Prírodná liečba

Väčšina z nás má na pokožke rôzne nezhubné kožné útvary, ktorým sa hovorí fibrómy alebo „ľudovo“ kožné bradavice. Nie sú nebezpečné, ale často sú pre nás neprijateľné z estetických dôvodov. Dnes si prezradíme, ako sa ich nadobro zbaviť prírodnou cestou a bez problémov.

Source

Začnime tým, že fibrómy sa môžu vyskytnúť u každého jedinca kedykoľvek počas celého jeho života. Lekári pripúšťajú, že ich vznik má súvislosť so zníženou odolnosťou organizmu, dôkazy sú však stále nedostačujúce. 

Fibrómy možné odstraňovať, je to však spojené s čakacou dobou strávenú u lekára a nie moc príjemným zákrokom napr. Kryochirurgickým, ktorého sa mnoho ľudí panicky obáva.

Našťastie existuje aj rýchlejšie a lacnejšie riešenie!

Je však nutné pamätať na to, že metóda, o ktorej si hneď povieme, môže byť použitá len a výhradne na fibrómy, ktoré sa vyskytujú na pokožke. Kožné útvary, ktoré sa vyskytujú, napr. V dutine ústnej, pohlavných orgánoch alebo inde, vyžadujú návštevu u odborníka.

AKO NATO?

Source

Tak teda, stačí dvakrát, trikrát denne potierať kožné útvary tampónom namočeným v jablčnom octe. Po niekoľkých dňoch bradavica stmavne a usychá, načo následne odpadne. A je po probléme!

Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi.

Ďalšie články, ktoré by Vás mohli zaujímať:

NIKDY BY SOM NEPOVEDALA, ŽE PRÁVE TO MI POMÔŽE ZBAVIŤ SA BOLESTI ZUBU!

POUŽITE BANÁNOVÚ ŠUPKU NA TOTO A UVIDÍTE, ŽE VAŠA POKOŽKA SA ZMENÍ/ STAROINDICKÝ KOZMETICKÝ TRIK

TOTO DIEVČA SI ROBILO JEDNU FOTKU DENNE, KEĎ SOM VIDELA POSLEDNÚ, MALA SOM CHUŤ PLAKAŤ..

7 POTRAVÍN A LIEKOV, KTORÉ BY STE NIKDY NEMALI KOMBINOVAŤ!

 

Zdroj

 
loading...
Najnovšie články

Pridajte komentár

Start typing and press Enter to search