Odoberajte nás

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Najlepšie články

03 dec 2020

-

Doktor Bukovský po rečiach o koronavíruse dostal padáka: KONIEC v RTVS po 4 rokoch!
Zaujímavosti

Doktor Bukovský po rečiach o koronavíruse dostal padáka: KONIEC v RTVS po 4 rokoch! 

Odborník na zdravú výživu Igor Bukovský mal vždy mnoho priaznivcov a jeho rady ohľadom potravín išli vždy tzv. na dračku. Počas posledných mesiacov sa však zviditeľnil skôr v negatívnom svetle. Verejne totiž vyhlasuje, že COVID- 19 je banálne ochorenie a celú situáciu zľahčuje. A možno aj práve preto sa mu to teraz nepekne vypomstilo.

Igor Bukovský patrí roky k vyhľadávaným lekárom a poradcom pre svoje poznatky o životospráve a strave. V nedávnej relácií na Ta3 s názvom Tak takto?! sa však rozhodol povedať svoj názor na ochorenie Covid-19, ktoré sužuje takmer celý svet. Vírus označil za “banálne ochorenie” a uviedol, že pojmy ako “smrteľná” či “nebezpečná” sú len strašením, pričom pochybuje aj o význame nosenia rúšok či očkovania.

Po jeho slovách ho priamo na sociálnej sieti zotrel Igor Matovič, ktorý Bukovského vysmial za spochybňovanie odborných slov epidemiológov: “Možno vám to ešte nikto nepovedal priamo, ale vyzeráte s tými vyjadreniami ako cirkusový šašo 3. triedy, ktorý sa snaží za každú cenu zaujať publikum. On vystrčením holého zadku, vy svojimi táraninami o koronavíruse,” napísal. Teraz sa prevalila šokujúca informácia o tom, že Bukovský po štyroch rokoch v RTVS relácií Vieme, čo jeme končí.

Hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová sa pre Plusku vyjadrila oficiálne so slovami, že došlo k prehodnoteniu obsahu programu a zrušeniu pravidelnej rubriky. Lekár má však vo veciach jasno a na sociálnej sieti uviedol, že za svojím koncom vidí politiku: “Toto politické rozhodnutie, ktoré ukončilo moju službu ľuďom, ma síce neprekvapilo, ale úprimne ma mrzí. Oficiálne zdôvodnenie, že ide o zmenu programovej štruktúry je smiešne a priehľadné, pretože aj keby sa robili skutočné programové zmeny, rubrika „Vieme, čo jeme“ bola podľa oficiálnych údajov RTVS najsledovanejšou rubrikou celého dopoludňajšieho vysielania, vyhľadávania v archíve RTVS a bola navyše ešte niekoľkokrát reprízovaná počas dňa,” rozhorčil sa.

Na záver dodal, že v budúcnosti verí v nápravu: “Za tých 30 rokov spolupráce s RTVS som už zažil všeličo: Bol som „zrušený“ za čias Vladimíra Mečiara, aj za čias Róberta Fica a teraz som zase „zrušený“ v čase Igora Matoviča. Ako sa teda ukazuje: predsedovia vlády SR a funkcionári RTVS sa striedajú, ale „Doktor Igor Bukovský“ ostáva a verím, že aj v tomto prípade je to len otázkou času a príde nová forma spolupráce, ktorá bude slúžiť ľuďom v otázkach zdravia a výživy.

 

Keďže sa téme zrušenia spolupráce RTVS s Dr. Bukovským začali venovať aj iné médiá, pre naše milé publikum prinášame…

Zveřejnil(a) Dr. Igor Bukovský dne Úterý 6. října 2020

 

zdroj: pluska, facebook dr. Igor bukovsky

Related posts